مدافع ایرانی الدحیل قطر در جریان باخت تیمش مقابل الوکره حضور نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در نخستین مسابقه هفته سوم گروه A جام ستارگان فوتبال قطر، تیم الدحیل که رامین رضاییان را برای سومین بازی پیاپی در فهرست نداشت، از ساعت ۱۸ امشب در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه به مصاف تیم الوکره رفت.

الدحیل که از بازیکنان اصلی خود در این مسابقه بهره نمی‌برد و لوئیز جونیور، علی عفیف و احمد یاسر را به‌عنوان نفرات با تجربه در اختیار داشت، در دقیقه ۲۳ با شوت روی پای عمر علی دروازه خود را باز شده دید، اما در دقیقه ۲۹ با یک کار تیمی دیدنی توانست گل تساوی را با ضربه پای چپ عبدالرحمن مصطفی به ثمر رساند.

عثمان کولیبالی در دقیقه ۶۴ با ضربه سر و عمر علی در دقیقه ۶۸ با شوت روی پای محکم دروازه الدحیل را باز کردند تا یاران رضاییان در این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک مقابل الوکره مغلوب شوند و در دومین بازی جام ستارگان قطر هم نتوانند صاحب امتیاز شوند.

الدحیل قطر پس از آنکه نتوانست در لیگ قهرمانان آسیا موفق ظاهر شود و از این رقابت‌ها کنار رفت، در جام ستارگان یک باخت برابر السیلیه داشت که امشب هم نتیجه را به الوکره واگذار کرد.

رامین رضاییان، مدافع ایرانی الدحیل بعد از دو کارته شدن مقابل پرسپولیس در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دیدار بعدی تیمش در این رقابت‌ها برابر التعاون عربستان را از دست داد و در دو مسابقه جام ستارگان قطر هم حضور نداشته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.