آرسن ونگر مدعی شد اجازه بازگشت رابین فان پرسی به آرسنال را نداده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رابین فان پرسی بین سالهای 2004 و 2012 هشت سال را در لباس توپچی ها گذراند، اما در ادامه با تصمیمی عجیب و جنجالی راهی تیم رقیب یعنی منچستریونایتد شد. انتقال او به اولدترافورد خشم هواداران آرسنال را برانگیخت و فان پرسی در اولین فصل حضور در یونایتد به عنوان قهرمانی در لیگ برتر نیز دست یافت. حالا آرسن ونگر در مورد روند رقم خوردن این انتقال صحبت کرده است.

آرسن ونگر گفت: "در سال 2012، رابین فان پرسی موضع خود برای عدم تمدید قرارداد با آرسنال را به باشگاه اعلام کرد. تمام باشگاه های بزرگ خواهان جذب این بازیکن بودند، اما من فان پرسی را به منچستر یونایتد فروختم.

هواداران آرسنال از این بابت از من عصبانی بودند، اما ما نتوانستیم رقمی اندازه این پیشنهاد به او بدهیم. من موفق شدم در مورد جدایی فان پرسی با مبلغ 24 میلیون پوند مذاکره کنم که مبلغ هنگفتی برای بازیکنی که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده بود محسوب می شد. من فقط منافع باشگاه را در نظر داشتم.

رابطه من با الکس فرگوسن و منچستریونایتد در آن زمان بهتر شده بود، اما در هر انتقالی شما به منافع خودتان فکر می کنید. رابین فان پرسی موفق شد منچستریونایتد را در مسیر کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر قرار دهد و این اتفاق کار را برای ما دشوارتر کرد.

اما بعد از گذشت سه سال از قرارداد چهار ساله فان پرسی، او مصدوم شد و فرگوسن ( در واقع لوئیس فن خال) او را به باشگاه فنرباغچه ترکیه فروخت. فان پرسی با من تماس گرفت و خواهان بازگشت به آرسنال شد، اما این اتفاق غیرممکن بود و او در پایان دوران ورزشی خود قرار داست و ما روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری می کردیم."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.