سرمربی تیم فوتبال لیورپول گفت بعد از باخت سنگین از آستون ویلا به شاگردانش پیام داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یورگن کلوپ در مصاحبه ای که با تلویزیون انگلیس انجام داد، در مورد باخت تحقیرآمیز 7 بر 2 از آستون ویلا و همچنین دربی مرسی ساید با اورتون صحبت کرد.

شاگردان وی در یکی، دو فصل گذشته بازی بسیار چشمگیری ارائه کرده اند. حتی فصل جاری را هم خوب شروع کردند.اما 11 روز قبل برابر آستون ویلا شکستی سنگین و باورنکردنی متحمل شدند.

کلوپ گفت: شب بعد از مسابقه بهترین شب زندگی من نبود. اما صبح که بیدارشدم، می دانستم که باید با بازیکنانم صحبت کنم.

وی افزود:نامه بسیار بلندی را برای آنها نوشتم که تا حدودی زیاد بیان گر افکار و احساساتم درباره آنچه اتفاق افتاد، بود. این نامه را پیامک کردم و به آنها گفتم فرصتی برای نشستن و غصه خوردن نداریم. باید مقابله کنیم. تلاش کردم به آنها انگیزه کافی ببخشم.

کلوپ ادامه داد: باخت 7 بر واقعا شکستی تلخ بود. اما باید در نظرگرفت که گاهی همین باخت می تواند سود بیشتری برای ما داشته باشد. حالا به قدر کافی فرصت داریم که در بازی بعد مقابل اورتون، قابلیت های خود را نشان دهیم.

او که فردا تیمش در دربی معروف مرسی ساید با اورتون بازی دارد، نیز عنوان کرد:باید مراقب باشیم چون مقابل تیمی بازی می کنیم که امسال بازی های خوبی کرده است. نباید اجازه داد آنها به ما ضربه بزنند. هدف من و شاگردانم این است که آنها را به چالش بکشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.