آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس می گوید جورجو کیه‌لینی از مصدومیت رهایی یافته و وضعیت پائولو دیبالا نیز خوب است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس ابتدای هفته در رقابت های سری آ یک پیروزی بسیار خوب و روحیه‌بخش مقابل اسپزیا بدست آورد و موفق شد با نتیجه پرگل 4-1 به پیروزی دست پیدا کند. حالا شاگردان آندره‌آ پیرلو به دنبال پیروزی در سومین مسابقه خود در لیگ قهرمانان اروپا و جبران شکست هفته گذشته مقابل بارسلونا هستند.

 

سرمربی یوونتوس در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس درباره شرایط یوونتوس و مسابقه فردا مقابل فرانس واروش گفت: " گرفتن امتیازات امری بسیار اساسی است اما مهم خواهد بود که ما به پروژه خود ادامه دهیم. ما باید یک بازی بزرگ از نظر مالکیت داشته باشیم. ما باید بازی را کنترل کنیم؛ این یک قدرت اضافی برای پیروزی در مسابقه به ما می دهد. "

پیرلو در ادامه درباره وضعیت جورجو کیه‌لینی و پائولو دیبالا نیز گفت: " بله کیه لینی خیلی خوب با ما تمرین کرده و مصدومیتش کاملاً بهبود یافته است بنابراین در بازی فردا در دسترس خواهد بود.

وضعیت دیبالا نیز خوب است و من امروز صبح نیز با او صحبت کردم. طبیعی است که بعد از سه بازی سخت کمی خستگی روحی و جسمی به وجود بیاید. او باید به خوبی کار کند و وضعیت فیزیکی اش را بالا نگه دارد. او بازیکن بسیار مهمی است و برای ما مفید خواهد بود. البته ممکن است که فردا استراحت کند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.