لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه ای اتلتیکو مادرید تمجبد ویژه‌ای از ژائو فلیکس انجام داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ژائو فلیکس در تابستان سال 2019 از بنفیکا راهی اتلتیکو مادرید شد و حالا این ملی پوش 20 ساله پرتغالی دومین فصل حضور خود در روخی بلانکو را پشت سر می گذارد. اولین فصل حضور فلیکس در اتلتیکو امیدوار کننده نبود چرا که او در طول یک فصل تنها شش گل به ثمر رساند و یک پاس گل نیز ارسال کرد.

با این حال به نظر می رسد که ستاره پرتغالی در فصل جدید راه افتاده چرا که در شش بازی ابتدایی سه بار برای اتلتیکو مادرید گلزنی کرده و یک پاس گل نیز برای هم تیمی های خود ارسال کرده است؛ موضوعی که تمجید لوئیس سوارز را به همراه داشته و او در این باره می گوید: " او اصلاً من را متعجب نکرده است. زمانی که او در بنفیکا حضور داشت نیز این موضوع را اثبات کرده بود که در سن و سال کم از کیفیت بالایی برخوردار است. وقتی به خارج از کشور مهاجرت می‌کنید شرایط اصلا آسان نیست اما او در فصل اول حضور خود لحظات باکیفیتی را رقم زد. من فکر می کنم که او در این فصل شروع به هیجان زده کردن هواداران خواهد کرد.

او حالا اعتماد به نفس زیادی دارد و اگر ما از او حمایت کنیم می‌تواند در مسابقات حکم برگ برنده را ایفا کند. با این حال ما نمی‌توانیم تمام مسئولیت را روی دوش او بیندازیم و اگر به عنوان یک تیم همکاری خوبی داشته باشیم او نیز از نظر فردی عملکرد بهتری خواهد داشت."

 
 
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.