شش سال بعد از آخرین قهرمانی آلمان در جام جهانی، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور در معرض قضاوت بی‌رحمانه قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شش سال بعد از آخرین قهرمانی آلمان در جام جهانی، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور در معرض قضاوت بی‌رحمانه قرار گرفته است.

با شکست 6 بر 0 و باورنکردنی آلمان مقابل اسپانیا و به نمایش در آمدن یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال آلمان، هواداران و کارشناسان فوتبال این کشور یک صدا خواهان اخراج یواخیم لو سرمربی سابقاً محبوب تیم ملی هستند؛ مربی که ژرمن‌ها با او یک عنوان قهرمانی را در رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل به ارمغان آورده و سابقه چند تورنمنت موفق با او را نیز در کارنامه دارند.

اما یواخیم لو که با از دست دادن هانسی فلیک، مغز متفکرش در روزهای طلایی تنهاتر و ناکاراتر و البته پیرتر از گذشته به نظر می‌آید، در لبه پرتگاهی‌ست که یکبار در جام جهانی 2018 از آن به پایین سقوط کرده اما دوباره و با اعتماد DFB (اتحادیه فوتبال آلمان) از صخره‌ها بالا آمده و حالا دوباره فاصله‌ای با یک سقوط آزاد دیگر ندارد.

48 ساعت بعد از انتقادات شدید و بی‌سابقه از تیم ملی فوتبال آلمان در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، نشریه کیکر امروز در وبسایت خود نظرسنجی بزرگی را برگزار کرد که نتیجه آن تکان‌دهنده‌ست؛ سوالی که کیکر از هواداران تیم ملی آلمان پرسیده این است که "آیا آن‌ها به یواخیم لو برای ادامه کار در تیم ملی فوتبال اعتماد دارند یا خیر؟". نتیجه عجیب و غریب است؛ نزدیک به 94 درصد هواداران حاضر در این نظرسنجی با ادامه کار یواخیم لو در تیم ملی آلمان مخالفند.

تنفر بی‌سابقه از یک سرمربی در آلمان!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.