وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که زمانی کیلیان امباپه را به پی اس جی انتقال داد معتقد است او سال بعد باشگاه پاریسی را ترک خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یکی از بزرگترین دغدغه‌های پی اس جی تمدید با ستاره‌های بزرگش است. نیمار و کیلیان امباپه تنها تا ژوئن 2022 قرارداد دارند و به خصوص اخبار و شایعات زیادی در مورد جدایی امباپه و انتقالش به رئال نیز به گوش می رسد.

او فعلا تمایلی برای تمدید از خود نشان نداده ولی لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی اخیرا فاش ساخت که مذاکراتی جدی را با او شروع کرده اند.

وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که کیلیان امباپه را از دوران حضورش در این باشگاه خوب می شناسد به تله فوت گفت:« در حال حکاضر احتمال جدایی کیلیان را بیشتر می بینم. او باید تصمیم خیلی مهمی برای فوتبالش بگیرد. در حال حاضر اما بعید می دانم در پی اس جی به کار ادامه دهد.

کیلیان جوان است و جاه طلب. او همه جام ها را می خواهد و می خواهد تمام رکوردهای ممکن را بشکند. اگر او تمدید نکند، پی اس جی محبور است تابستان بعد او را به فروش برساند تا مانع جدایی اش در تابستان 2022 به صورت رایگان شود. معتقدم کیلیان در صورت جدایی یا راهی رئال می شود یا لیورپول، سیتی و منچستر در انگلیس برای جذبش شانس خواهند داشت.»

شانس پی اس جی:« البته تمدید امباپه غیرممکن نیست. اگر پروژه ای بزرگ و قانع کننده را به کیلیان ارائه دهند، شاید او تصمیم به تمدید بگیرد.»

 

انتهای پیام/