میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید آرسنال با مشکل مواجه است و مشکل گلزنی برای توپچی‌ها را نمی‌شود کتمان کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالیکه آرسنال و سرمربی اش میکل آرتتا به دلیل کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر به شدت هدف انتقاد قرار دارند و توپچی‌ها 476 دقیقه است که در لیگ برتر در جریان بازی موفق به گلزنی نشده اند، آرتتا سرمربی این تیم می‌گوید قبول دارد که تیمش با مشکل مواجه است.

آرسنال در پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها یک بار موفق به گلزنی شده اند که این گل هم توسط اوبامیانگ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. آرسنال اما در خط دفاعی هم مشکلات زیادی داشته و در حالی این هفته به مصاف ولوز می رود که در رتبه چهاردهم جدول ایستاده است.

آرتتا در گفتگو با خبرنگاران در این باره گفت: " این را نباید فراموش کنید که ما دو بازی کمتر داریم و این به معنای 4 تا 6 امتیاز است. این تفاوت می‌توانست رتبه ما در جدول را تغییر زیادی بدهد. ما در بقیه بازی‌ها هم نتایجی بدست آوردیم که با اختلاف اندک و میلی متری بدست آمد و کمی شانس و توجه به جزئیات می‌توانست برایمان شرایط کاملاً متفاوتی رقم بزند".

سرمربی آرسنال در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه چقدر طول می کشد تا آرسنال یک بار دیگر مدعی قهرمانی شود گفت: " جواب این سوال را نمی دانم. اگر بپرسید که چطور می خواهیم تیمت را بازسازی کنی جوابم این است که برای این کار به چند پنجره نقل و انتقالات دیگر نیاز داریم تا بتوانیم خودمان را به سطحی برسانیم که توان رقابت با بعضی تیمهای لیگ را داشته باشیم. برای نزدیک شدن به 100 امتیاز در یک فصل ما به زمان نیاز خواهیم داشت".

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.