به نظر می رسد با توجه به تساوی بد موقع یوونتوس در برابر بنونتو، اکنون آندره آ پیرلو بیش از پیش تحت فشار قرار بگیرد.

یوونتوس نتوانست از سد بنونتو رده پانزدهمی عبور کند و با یک تساوی ناامید کننده در این مسابقه، در رده چهارم جای گرفت تا انتقادها از لیپی افزایش یابد.

از زمانی که پیرلو هدایت یوونتوس را برعهده گرفته، این تیم تنها یکبار و در لیگ قهرمانان اروپا در برابر بارسلونا متحمل شکست شده که آن هم به دلیل غیبت بازیکنان زیادی از جمله رونالدو که به کرونا مبتلا شده بود، به دست آمد.

بیانکونری در سری آ ایتالیا نیز همچنان به همراه میلان تنها تیم های بدون شکست ایتالیا هستند اما بازهم این مسئله باعث نمی شود که پیرلو با مربی های پیش از خودش مقایسه نشود.

اما مسئله ای که باعث انتقادها از پیرلو می شود، 5 تساوی است که او در سری آ و در مقابل تیم های بدست آورده که یوونتوس در سالهای گذشته در برابر بیشتر آنها، به سادگی به پیروزی می رسیده است. یووه با پیرلو در برابر تیم های بنونتو، کروتونه، هلاس ورونا و دو تیم پایتخت نشین رم و لاتزیو متوقف شده است که اگر دو مورد آخر را کنار بگذاریم، از یوونتوس انتظار می رفت در برابر 3 تیم نخست به راحتی به پیروزی برسد.

اما از دیگر نکات منفی تیم پیرلو، خط حمله نه چندان مقتدر تیم اوست. آنها از لحاظ آماری و قدرت خط آتش، هرگز در میان 3 تیم نخست سری آ قرار نگرفته اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.