سسک فابرگاس، هم تیمی سابق لیونل مسی صحبت‌های جالبی را در مورد این فوق ستاره آرژانتینی مطرح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هافبک سابق بارسلونا که در آکادمی لاماسیا با لیونل مسی همبازی بود، بین سال های 2011 تا 2014 نیز با این فوق ستاره آرژانتینی در تیم بزرگسالان بلوگرانا به میدان رفت.

با این حال شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی لیونل مسی از بارسلونا طی ماه‌های آینده وجود دارد. در تابستان این اتفاق تا آستانه نهایی شدن رخ داد اما بعد از کش و قوس های فراوان مسی در بارسا ماندگار شد اما حالا دوباره این شایعات به اوج خود رسیده است.

در همین ارتباط سسک فابرگاس پیرامون جدایی احتمالی مسی از بارسلونا می گوید: " بارسلونا خانه اوست. آنها از زمان کودکی مسی کنار یکدیگر بوده‌اند اما مسائل شخصی نیز وجود دارد و من نمی توانم در آنها دخالت کنم. من خودم اغلب به او می‌گویم لئو تو نمی دانی چقدر بزرگ هستی. مسی واقعاً تصور نمی کند خدای فوتبال باشد. او پسری بسیار فروتن است.

 
 
 

او خیلی دوست دارد مانند مردم عادی زندگی کند؛ به طوری که علی رغم ستاره بودن، دوست دارد بدون افراد امنیتی راه برود. او همچنین قلبی فوق العاده دارد و همیشه آماده کمک به کودکان بیمار و فقیرترین افراد است."

فابرگاس در ادامه در مورد کریستیانو رونالدو نیز گفت: "من کریستیانو را شخصاً نمی شناسم اما همه به من می گویند که او فوق العاده حرفه ای است و ذهنی باورنکردنی دارد. دیگر بازیکنی نیست که بتواند دریبل بزند اما هنوز هم امتیازات مخصوص به خود را دارد. امیدوارم من هم 36  سالگی بازی کنم زیرا این بدان معنا خواهد بود که حرفه ام 20 سال طول کشیده است."
 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.