ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام می گوید نمی تواند بازیکنانش را برای اشباهات شان مقابل لسترسیتی سرزنش کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تاتنهام که تا همین دو هفته پیش در صدر جدول رقابت های لیگ برتر انگلیس قرار داشت، حالا به رده چهارم جدول سقوط کرده است. شاگردان ژوزه مورینیو هفته گذشته مقابل لیورپول شکست خوردند و امشب نیز با دو گل کار را به لسترسیتی واگذار کردند.

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام در پایان بازی درباره پنالتی اعلام شده برای لستر گفت: "پنالتی به خودی خود به وجود نمی آید و این ما هستیم که مرتکب آن می شویم. ما خیلی بد شروع کردیم.  در 20 دقیقه اول عملکرد بسیار ضعیفی داشتیم و فضاهای زیادی در اختیار لستر قرار دادیم و من اصلا آن را دوست نداشتم. بعد از آن ما تغییر کردیم و با شرایط کنار آمدیم اما با یک پنالتی غیر منتظره روبرو شدیم.

در نیمه دوم آنها برای ما مشکل ایجاد نکردند و تنها با گل به خودی توبی دروازه مان را باز کردند و چیز دیگری به خاطر نمی آورم. یادم می آید اشمایکل یک سیو باور نکردنی انجام داد. بله ما 15 موقعیت ایجاد نکردیم و آن ها نیز خوب دفاع کردند."

عادت پنالتی دادن سرژ اوریه: " این یک مشکل است؟ بیاید روی بازی امروز تمرکز کنیم.  این یک اشتباه بود اما یک یک اشتباه در دقیقه 45 یا 46. بعد از آن بازیکنان در برخی منابع دیگر اشتباه کردند. با این حال نمی توانم بازیکنانم را به خاطر این اشتباهات سرزنش کنم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.