سرمربی تیم فوتبال اورتون مدعی شد که سرمربی اسطوره‌ای شیاطین سرخ از او خواسته بود که پس از این مرد اسکاتلندی هدایت سرخپوشان را عهده‌دار شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در آستانه مصاف امشب (چهارشنبه) تیم‌های فوتبال اورتون و منچستریونایتد در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس، کارلو آنچلوتی فاش کرد که هفت سال پیش این فرصت را داشته است که هدایت شیاطین سرخ را برعهده بگیرد.

آنچلوتی گفت: باید بگویم که من هنوز با سرالکس فرگوسن رابطه‌ای فوق‌العاده دارم. ما زمانی که او تصمیم به بازنشستگی گرفت با یکدیگر ملاقات داشتیم و او به من پیشنهاد مربیگری در منچستریونایتد را دارد. در آن زمان اما من در آستانه توافق با رئال مادرید بودم. من بابت اینکه در آن زمان او چنان پیشنهادی به من داد قدردانش هستم.

فرگوسن سال 2015 فاش کرد که آنچلوتی یکی از چند گزینه مطلوبی بوده که او برای جانشینی خودش قبل از معرفی دیوید مویس به سران منچستریونایتد مدنظر داشته است.

فرگی در کتاب شرح حال خودش نوشت: وقتی من تصمیم به بازنشستگی گرفتم، مشخص شد که ژوزه مورینیو به رومن آبراموویچ قول داده که به چلسی برگردد و کارلو آنچلوتی هم قرار است جانشین او در رئال مادرید شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.