یولیان ناگلزمن، سرمربی لایپزیش درباره عدم حضور روی نیمکت رئال‌مادرید در سال ۲۰۱۸ صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید پس از کسب چهار عنوان قهرمانی در چمپیونزلیگ طی پنج سال دچار تغییرات گسترده شد و کریستیانو رونالدو و زین الدین زیدان از این تیم جدا شدند.

جدایی زیدان از جمع کهکشانی‌ها باعث شد که در آن مقطع از یولیان ناگلزمان، سرمربی وقت هوفنهایم به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت رئال مادرید نام برده شود اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد و خولن لوپتگی به عنوان سرمربی لوس بلانکوس انتخاب شد.

ناگلزمان حالا در مصاحبه ای که با بیلد انجام داده، به افشای دلیل عدم حضور روی نیمکت رئال مادرید در سال 2018 پرداخته است. سرمربی کنونی لایپزیش در این باره گفت: " من معتقدم که رقم خوردن این اتفاق در آن زمان معنایی نداشت. فقط سه هفته تا شروع تمرینات باقی مانده بود و من به سختی می‌توانستم به زبان اسپانیایی صحبت کنم. این برای من و رئال مادرید مناسب نبود."

آینده مربیگری: "من خودم را مربی با استعدادی می‌بینم که دوست دارد تا بهترین سطح پیشرفت کند و هنوز هم توانایی های بالقوه ای دارد که قابل بهبود هستند. من مجبور نیستم که حتماً در مقطعی بهترین سرمربی سال جهان باشم اما می خواهم در آینده یکی از بهترین ها محسوب شوم. اگر می خواهید به رده های بالا برسید باید جام به دست آورید. به غیر از بوندسلیگای زیر 19 سال من هیچ عنوانی به دست نیاوردم."

ناگلزمان درباره کریستیانو رونالدو: " از بیرون شما فقط کسی را می بینید که با قایق تفریحی خود عکس می‌ گذارد. اما آن چیزی که سامی خدیرا در مورد رویکرد حرفه ای رونالدو به من گفت واقعا قابل توجه است. او باید در تمرینات باورنکردنی باشد. اولین کسی که به زمین تمرین می آید و آخرین فردی که آنجا را ترک می کند."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.