سرمربی منچستریونایتد اظهار کرد بازیکنانش نباید درباره قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر صحبت کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد که به نیمه نهایی جام اتحادیه راه یافته است، در لیگ برتر نیز نتایج خوبی در هفته های اخیر کسب کرد و باعث شد تا این تیم به بالای جدول برسد. با این حال سرمربی نروژی اعلام کرد بازیکنانش نباید درباره قهرمانی در لیگ برتر صحبت کنند. 

اوله گنار سولسشایر گفت:‌ به هر حال صحبت در مورد منچستر یونایتد همیشه وجود دارد ، بنابراین برای ما مهم این است که به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم ، هر بار یک بازی انجام دهیم و ما مجبور شویم  این را تکرار کنیم که بازیکنان حق صحبت درباره قهرمانی ندارند و باید بی توجه کار خودشان را پیش ببرند. تنها چیزی که ما در مورد آن صحبت می کنیم و روی آن تمرکز می کنیم بهبود روز به روز و یادگیری و چگونگی کنار آمدن با شرایط خاص است و شاید در حال حاضر در حال بهتر شدن هستیم.

یونایتد پس از شش برد در هفت بازی گذشته خود در لیگ و رزرو یک دیدار نیمه نهایی جام کارابائو مقابل منچسترسیتی در شرایط خوبی قرار دارد.

سولسشایر با تمجید از آنتونی مارسیال زننده گل دوم به اورتون در جام اتحادیه گفت: او اخیراً کمک های مهمی به تیم کرده است ، پاس گل داده ، گل زده است و بازی او بهتر و بهتر شده است. او مقابل لیدز نشان دادچقدر می تواند مفید واقع شود. او همیشه از کیفیت خوبی برخوردار است و شاید اعتماد به نفس او کمی به خاطر کارت قرمز [برابر تاتنهام] خدشه دار شده بود  اما آنتونی بهتر و بهتر خواهد شد.

منچستریونایتد در بازی بعدی خود در لیگ برتر به دیدار لسترسیتی خواهد رفت که این دیدار تقابل دو تیم بالانشین جدول رده بندی لیگ برتر است. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.