کریستن اریکسن احتمالا به زودی با پاری سن ژرمن به توافق خواهد رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق و آرژانتینی تاتنهام در آستانه توافق با پاری سن ژرمن برای هدایت این تیم است و حالا شایعات انتقال کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی اینتر به پاریس مطرح شده است. این بازیکن 255 بازی طی شش فصل دوران مربیگری پوچه در اسپرز انجام داد و یکی از ارکان مهم موفقیت های این سرمربی آرژانتینی لقب گرفته بود.

کریستن اریکسن در طی این یک سال حضور در اینتر تبدیل به مهره قابل اعتماد آنتونیو کونته نشده و اخبار زیادی در مورد جدایی او وجود دارد. پپ ماروتا، مدیر ورزشی نراتزوری چندی قبل مدعی شد مشکلی در مورد جدایی کریستن اریکسن وجود ندارد و او احتمالا در ژانویه این تیم را ترک خواهد کرد. همچنین اینتر به لئاندرو پاردس، هافبک جندگنده پاری سن ژرمن علاقمند است و در اوایل ماه جاری اخباری مبنی بر معامله احتمالی مبادله بین این دو بازیکن شنیده شده بود.

پوچتینو رابطه بسیار خوبی با کریستن اریکسن دارد و این هافبک 28 ساله و طراح می تواند در پاریس دوباره احیا شود. البته قطعی شدن این شایعات در ابتدا به توافق نهایی پی تس جی با پوچتینو دارد. البته در ساعات اخیر و بعد از اخراج توماس توخل، شایعات حضور پوچه در فرانسه شدت گرفته و به نظر می رسد توافق بین طرفین حاصل شده است.
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.