لیونل مسی در تابستان گذشته قصد جدایی از بارسلونا را داشت، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و فوق ستاره آرژانتینی با تغییر عقیده‌اش در جمع آبی و اناری پوشان ماندگار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 لیونل مسی در تابستان گذشته قصد جدایی از بارسلونا را داشت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و فوق ستاره آرژانتینی با تغییر عقیده‌اش در جمع آبی و اناری پوشان ماندگار شد. مسی در آن مقطع انتقادات تندی را روانه مدیریت وقت بارسلونا کرد و آن‌ها هم پس از گذشت یک مدت استعفا داده‌اند.

انتخابات ریاست بارسلونا به زودی برگزار خواهد شد و نامزد های انتخاباتی بر سر تصاحب جایگاه ریاست بارسلونا با یکدیگر رقابت می‌کنند. لاپروتا که در گذشته هم ریاست بارسلونا را بر عهده داشته، اکنون هم یکی از نامزد های انتخابات بارسلوناست. او در مورد لیونل مسی گفته بود که با او صحبت کرده و در صورت انتخاب شدن، در مورد قضیه‌ی لیونل مسی راهکاری پیدا خواهد کرد چرا که مسی تنها چند ماه دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و در تابستان آینده قراردادش به پایان رسیده و می‌تواند به طور رایگان راهی تیم دیگری شود.

لاپورتا گفته بود که با مسی صحبت کرده اما لیونل مسی در مصاحبه‌ی خود گفت که هیچ صحبتی با هیچکدام از نامزد های انتخاباتی بارسلونا نداشته است تا بدین ترتیب به نظر برسد که لاپورتا درباره‌ی لیونل مسی دروغی بزرگ گفته است. باید دید که چه اتفاقاتی در انتخابات ریاست بارسلونا می‌افتد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.