باشگاه لیورپول دیگر برنامه‌ای برای به خدمت گرفتن مدافع اتریشی تیم فوتبال بایرن مونیخ ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از مصدومیت جدی فیرجیل فن‌دایک و جو گومز، گفته می‌شود باشگاه لیورپول به دنبال اضافه کردن یک مدافع جدید به ترکیب تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ است.

در هفته‌های اخیر از بازیکنان مختلفی به عنوان گزینه‌های مدنظر لیورپول به منظور تقویت خط دفاعی لیورپول یاد شده است که از آن جمله می‌توان به دیوید آلابا و اسکیل گارای اشاره کرد، اما حالا خبر می‌رسد که لیورپول قید خرید مدافع اتریشی بایرن مونیخ را زده است.

بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «ایندیپندنت»، لیورپول دیگر علاقه‌ای به خرید دیوید آلابا ۲۸ ساله ندارد و از جذب او منصرف شده است. با کنار کشیدن لیورپول از کورس جذب این مدافع اتریشی حالا شانس رئال مادرید برای به خدمت گرفتن او افزایش می‌یابد.

مدیران باشگاه بایرن مونیخ اخیراً در اظهارنظر‌هایی جداگانه تأیید کردند که با آلابا برسر تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند و این بازیکن در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

دیوید آلابا که از سال ۲۰۰۸ در باشگاه بایرن مونیخ عضویت دارد و در سال ۲۰۱۰ به تیم اصلی این باشگاه آلمانی راه یافت، تاکنون در ۴۰۶ بازی از رقابت‌های مختلف برای باواریایی‌ها به میدان رفته و موفق شده است ۳۲ گل هم به ثمر برساند.

او با سرخپوشان مونیخی به ۲۳ قهرمانی مختلف از جمله ۹ قهرمانی در بوندس‌لیگا، ۶ قهرمانی در جام حذفی آلمان و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.