یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید تیمش برای موفقیت و کسب جام پیش از نتیجه به عملکرد خوب احتیاج دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان یورگن کلوپ فصل گذشته با فاصله 18 امتیازی نسبت به تیم دوم یعنی منچسترسیتی قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را به دست آوردند. با این حال در فصل جاری رقابت برای کسب عنوان قهرمانی بسیار نزدیک تر است‌. قرمزها با چهار امتیاز کم تر نسبت به لستر صدرنشین و یک بازی کم تر در رتبه چهارم جدول قرار دارند.

یورگن کلوپ در پاسخ به این سوال که تیمش برای تکرار عنوان قهرمانی به چه چیزی نیاز دارد گفت: " هیچ فصلی وجود ندارد که شما 114 امتیاز را به شکل کامل به دست آورید. فقط باید با شرایط و مسابقات کنار بیاییم. ما باید تا حد ممکن عالی باشیم و این همان چیزی است که برای آن تلاش می‌کنیم.

امسال کورس رقابت برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر کمی متفاوت است و ما باید آمادگی 100 درصدی داشته باشیم. من می‌دانم که در فوتبال فقط نتایج دیده می شود اما قبل از اینکه شما نتیجه بگیرید به عملکرد خوب احتیاج دارید."

انتقادات پس از تساوی لیورپول مقابل منچستر یونایتد در خانه: " این یک فاجعه نیست. من در دیدار مقابل منچستریونایتد نشانه‌های خوبی در تیم دیدم که اگر بازی را می بردیم همه آن را مشاهده می کردند اما چون پیروز نشدیم هیچ کس به آنها علاقه ای نشان نداد."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.