با اعلام سازمان لیگ فوتبال پرتغال، مهدی طارمی به عنوان بهترین مهاجم ماه ژانویه این کشور انتخاب شد. وی پیش از این از سوی اتحادیه بازیکنان پرتغال عنوان بهترین بازیکن ماه را به دست آورده بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سازمان لیگ فوتبال پرتغال امروز پنجشنبه اعلام کرد مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با کسب ۳۲ درصد از آرای مربیان شاغل در لیگ، عنوان بهترین مهاجم ماه ژانویه را کسب کرده است.

بعد از طارمی، «کوارشما» از تیم ویتوریا گیمارش با ۱۵ و «ژسوس کرونا» از پورتو با ۱۱ درصد در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

کوارشما همان بازیکنی است که در دیدار تیم ملی فوتبال ایران با پرتغال در جام جهانی روسیه موفق شد دروازه علیرضا بیرانوند را باز کند.

طارمی در ماه ژانویه موفق شده بود در چهار مسابقه، سه گل به ثمر برساند.

چند روز پیش و با اعلام اتحادیه بازیکنان فوتبال پرتغال، طارمی با کسب ۱۸.۰۲ درصد به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه انتخاب شده بود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو شب گذشته و در دیدار مقابل براگا در جام حذفی پرتغال هم گلزنی کرد و با ادامه این روند، انتظار می‌رود در ماه فوریه هم عنوان بهترین بازیکن و مهاجم پرتغال را از آن خود کند.

سایت «گل پوینت» در پایان این بازی، امتیاز ۶.۵ را برای مهدی طارمی در نظر گرفت و او را جزو نفرات کلیدی بازی معرفی کرد. این سایت درباره طارمی نوشت: «مهاجم ایرانی به گلزنی ادامه می‌دهد. این بار یک گل دیگر با اشتباه بزرگ متئوس به دست آمد.» گل پوینت همچنین به توانایی‌های گلزنی و قرار گرفتن طارمی در فضاهای خالی اشاره کرده است.‌

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.