موضوع تمدید قرارداد دروازه‌بان ایتالیایی تیم فوتبال میلان همچنان با این باشگاه به نتیجه نرسیده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جان‌لوئیجی دوناروما که قرارداد کنونی‌اش با باشگاه میلان در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، همچنان درباره تمدید قراردادش با باشگاه میلان به توافقی دست نیافته است. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدیران باشگاه میلان به دروازه‌بان ایتالیایی خود پیشنهاد قرارداد پنج ساله جدیدی با دستمزد 7.5 میلیون یورو در سال را داده‌اند، اما مینو رایولا مدیر برنامه‌های دونارومای 21 ساله خواهان قراردادی دو ساله با دستمزد 10 میلیون یوروست.

پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» هم گزارش داد؛ سران باشگاه میلان اما تمایلی به پذیرش شروطی که رایولا برای تمدید قرارداد جان‌لوئیجی دوناروما گذاشته است، ندارند چرا که بر این باورند که با این شرایط دوباره باید در سال 2022 برای تمدید قرارداد او پای میز مذاکره بنشینند.

رایولا در تازه‌ترین اظهارنظرش در مواجهه با پرسشی از سوی خبرنگاران درباره آینده حرفه‌ای دروازه‌بان میلان گفت: شما باید جان‌لوئیجی را به حال خود بگذارید، چون او در تلاش است تا کاری خیلی مهم برای میلان و برای دوران حرفه‌ای خود انجام دهد.

وی افزود: مابقی کارها هم به طور محرمانه انجام خواهد شد، بدون اینکه شما اطلاعی از آنها حاصل پیدا کنید. شرایط اینطور است و همینطور هم خواهد بود.

دوناروما که از سال 2015 در عضویت میلان است و در حال حاضر شش میلیون یورو در سال از این باشگاه دستمزد می‌گیرد، تاکنون در 230 بازی از رقابت‌های مختلف درون دروازه روسونری ایستاده است.  

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.