مائوریسیو پوچتینو علاقه ای به دامن زدن به حواشی در مورد لیونل مسی ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ابراز علاقه تنی چند از اعضای مدیریتی و بازیکنان پاری سن ژرمن به جذب لیونل مسی باعث ناراحتی و اعتراض علنی سران بارسلونا شده بود. حالا و بعد از کسب پیروزی بزرگ در نوکمپ با هت تریک کیلیان امباپه، مائوریسیو پوچتینو دیگر تمایلی به پاسخ دادن به سوال در مورد مقایسه این بازیکن و لیونل مسی نشان نمی دهد.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "فکر می کنم این سوال پیچیده و مانند یک تله است. من آنقدر تجربه دارم که مستقیما و همانطور که شما می خواهید پاسخ ندهم. فکر می کنم ما در مورد بازیکنانی فوق العاده صحبت می کنیم که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. من از مربیان دیگر نیز در مورد این موضوع شنیده ام. همه مربیان می خواهند بازیکنان بزرگی در اختیار داشته باشند و آنها در ترکیب تیم خود قرار دهند.

شرایط نیمار و موعد بازگشت او؟ داستان ریکاوری نیمار طبق برنامه بخش تیم پزشکی ما دنبال می شود و هر چه آنها بگویند مورد احترام ما خواهد بود. ما می خواهیم نیمار در آرامش بوده و خوشحال باشد، آنچه انتظار داریم این است که او در اسرع وقت و به بهترین شکل بهبود یابد. زمان بازگشت نیمار فارغ از نتیجه بازی های پاری سن ژرمن خواهد بود.

درخشش مویس کین برابر بارسلونا؟ این عملکرد مرا شگفت زده نکرد. ما این بازیکن را می شناسیم و می دانیم که مویس کین قادر به انجام چه کاری است. من از عملکرد مویس کین رضایت دارم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.