الکسیس سانچز، ستاره شیلیایی اینتر، می گوید رفته رفته عملکرد بهتری ارائه می دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اینتر شب گذشته در چهارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم سری آ مهمان پارما بود و در یک بازی دشوار موفق شد حریف خود را با نتیجه 2-1 شکست دهد و فاصله را در صدر جدول با رقیب همشهری یعنی میلان به شش امتیاز افزایش دهد.

ستاره بی چون و چرای نراتزوری در دیدار شب گذشته الکسیس سانچز بود. او هر دو گل تیمش مقابل پارما را به ثمر رساند و در پایان بازی گفت: " این یک مسابقه دشوار بود. همانطور که که پارما بسیار خوب عمل کرد ما نیز چنین کاری را انجام دادیم. ما برای اسکودتو می جنگیم و در مسیر درست قرار داریم.

احساس و جو موجود برای ما کاملاً مثبت است و باید کاملا متمرکز باقی بمانیم. باید در مسیر خود باقی بمانیم و این کار را ادامه دهیم. تیم از زمان شکست در فینال لیگ اروپا با پیشرفت زیادی مواجه شده است. ما در حال برداشتن گام‌های روبه جلو هستیم که برای تبدیل شدن به یک تیم برنده به آنها نیاز داشتیم."

01578728

الکسیس سانچز در ادامه پیرامون وضعیت خودش نیز گفت: " حس می کنم مانند یک شیر درون قفس هستم که هر چه بیشتر بازی می کنم احساس بهتری دارم. از زمانی که فوتبال بازی کردم هم میشه این مسئله برایم وجود داشته است. من این ورزش را دوست دارم، بازی را دوست دارم و هرچه بیشتر بازی کنم احساس بهتری پیدا می کنم.  همه ما فداکاری کرده ایم، به سختی کار کرده ایم، فیلم تماشا کرده ایم، مطالعه کرده ایم، تمرین کرده ایم و هر روز چیز جدیدی یاد می گیریم. "

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.