کارلو آنچلوتی، سرمربی اورتون، از حضور تیمش در جمع تیم‌های بالای جدول ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اورتون شب گذشته از سری مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس مهمان وست بروم بود و در یک بازی دشوار موفق شد حریف خود را با تک گل ریچارلیسون شکست دهد. شاگردان کارلو آنچلوتی با این پیروزی ساعاتی به رتبه چهارم جدول صعود کرد اما پیروزی لیورپول برابر چلسی باعث شد آنها در رده پنجم قرار گیرند.

کارلو آنچلوتی، سرمربی اورتون، پس از پیروزی مهم تیمش برابر وست بروم در این باره گفت: " واقعا سخت بود. واقعا دشوار اما اینجا لیگ برتر است. وست بروم به لحاظ قدرت، جنگندگی، ارسال توپ های بلند و روحیه تیمی بسیار خوبی محسوب می‌شود. ما باید مقابل آنها کاملا آماده می بودیم و همین اتفاق نیز رخ داد. به لحاظ دفاعی ما تیم قدرتمندی هستیم و در ضربات آزاد و ضد حملات نیز از کیفیت بالایی برخورداریم."

-_-_-_-_

سرمربی ایتالیایی اورتون در ادامه ضمن خوشحالی از حضور این تیم در جمع شش تیم بالای جدول گفت: " ما خوب کار می‌کنیم و اکنون در بالای جدول در حال رقابت هستیم. هنوز فصلی طولانی پیش روی ماست اما فعلاً در اینجا قرار داریم و از این مسئله واقعا خوشحال هستیم. من به دنبال این هستم که ما در پایان فصل بگوییم که یک فصل خارق‌العاده را پشت سر گذاشته ایم."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.