ماتیس دی لیخت مدعی شد تلاش می کند تا می تواند از ستاره های باتجربه یوونتوس بیاموزد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماتیس دی لیخت علیرغم شروعی نه چندان خوب و پرانتقاد در ترکیب یوونتوس، در ادامه تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان این تیم شده و حالا او از ارکان مهم ترکیب بیانکونری محسوب می شود. ماتیس دی لیخت در مصاحبه ای مدعی شد جیجی بوفون اگرچه تقریبا دو برابر او سن دارد، اما رفتاری متفاوت داشته و به همین علت است که تا این سن قادر به حضور درون دروازه یوونتوس بوده است.

ماتیس دی لیخت گفت: "می خواهم تا جایی که می توانم یاد بگیرم. در یوونتوس بازیکنان باتجربه ای مانندجورجیو کیه لینی، لئوناردو بونوچی، همچنین دروازه بانی مانند جانلوئیجی بوفون و البته کریستیانو رونالدو حضور دارند. هر کدام از ما ویژگی های خاص خود را داریم و من نمی خواهیم از کسی تقلید کنم، اما مثلا به رونالدو نگاه می کنم تا متوجه شوم او چگونه همیشه آماده می ماند.

من از چنین بازیکنان باتجربه ای راهنمایی و مشاوره می خواهم. آنچه نیز یاد گرفته ام این است که باید به دنبال کارهای مفید برای خودم باشم و در پایان شما ریتم و هماهنگی مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

همبازی شدن با جیجی بوفون؟ او جای پدر من و هم سن است. شاید خنده دار باشد، اما وقتی رفتار او را می بینم فکر نمی کنم بوفون دو برابر سن من دارد. این عامل قدرت بوفون و استمرار اوست، زیرا او مثل یک جوان 29 ساله هنوز با فکر بازی می کند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.