کارشناس شبکه بی تی اسپورت از اخراج مهاجم پورتو ابراز تعجب کرده و اظهارنظری جالب در مورد تصمیم داور بازی انجام داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نیمه اول دیدار تیم های پورتو و یوونتوس در حالی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رسید که مهدی طارمی با زدن یک توپ به تیرک و گرفتن یک پنالتی، چهره شاخص تیمش بود.

در نیمه دوم اما ورق برای پورتو و طارمی برگشت و دقایقی پس از به تساوی کشیده شدن بازی (1-1) بورن کوییپرس، داور هلندی، مهدی طارمی را از زمین بازی اخراج کرد.

مهدی طارمی که در دقیقه 52 از داور بازی کارت زرد دریافت کرده بود تنها دو دقیقه بعد، به دلیل ضربه زدن به توپ پس از به صدا در آمدن سوت داور به نشانه آفساید، کارت زرد دوم را مقابل چشمان خود دیده و از زمین بازی اخراج شد.

استیو مک منمن، ستاره سابق فوتبال انگلستان و کارشناس شبکه بی تی اسپورت، در واکنش به این تصمیم بورن کوییپرس با ابراز تعجب اظهار داشت که نمی دانم داور بازی چه چیزی دید که به مهاجم پورتو (مهدی طارمی) کارت قرمز نشان داد؟!

photo_2021-03-10_02-11-59

گفتنی است که مهدی طارمی پس از این تصمیم داور، در حالی که شگفت زده شده بود، سعی در قانع کردن بورن کوییپرس داشت که صدای سوت او را نشنیده است. او در لحظه ترک زمین نیز در حالی که هنوز این اتفاق را باور نکرده بود در حال زمزمه کردن این جمله بود که «دیس ایز چمپیونزلیگ؟» - آیا این لیگ قهرمانان است؟

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.