در شب دوم از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های لیورپول و پاری سن ژرمن با غلبه بر لایپزیگ و بارسلونا جواز حضور در جمع 8تیم برتر قاره سبز را بدست آوردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در شب دوم از هفته اول دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن میزبان بارسلونا بود و این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این بازی کیلیان ام باپه در دقیقه 30 برای پاری سن ژرمن گل زد اما در ادامه لیونل مسی با یک ضربه دیدنی و زیبا در دقیقه 37 بازی را مساوی کرد.

دیدار رفت را پاری سن ژرمن در نیوکمپ با نتیجه 4 بر یک پیروز شده بود و در مجموع با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد تا سرنوشت حذف پس از رونالدو برای مسی هم رقم بخورد.

22

در دیگر دیدار امشب لیورپول و لایپزیگ در بوداپست مجارستان به مصاف هم رفتند. این بازی در دیدار رفت با دو گل به سود شاگردان کلوپ به پایان رسیده بود و همین نتیجه در دیدار برگشت هم رقم خورد. گل های این بازی را صلاح در دقیقه 70 و مانه 74 به ثمر رساندند.

شاگردان ناگلزمن در این بازی فرصت های خوبی برای گلزنی داشتند اما از فرصت های خود استفاده نکردند تا شاگردان کلوپ با تجربه بالای خود و در مجموع با نتیجه 4 بر صفر راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شوند.

33

شب گذشته نیز تیم‌های پورتو و بورسیا دورتموند موفق شدند جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.