الخریطیات پس از 16 هفته ناکامی در لیگ ستارگان قطر، امروز موفق شد از سد ام الصلال عبور کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر امروز برگزار شد که در یکی از این دیدارها تیم الخریطیات با حضور پژمان منتظری پس از 16 هفته ناکامی در کسب پیروزی و 13 هفته شکست متوالی، موفق به شکست ام الصلال شد.

در این دیدار که در استادیوم حمد بن خلیفه برگزار شد، ام الصلال در صورت شکست به صورت قطعی به دسته پایین تر سقوط می کرد اما یاران منتظری شگفتی ساز شده و موفق شدند با نتیجه سه بر صفر از سد حریف خود عبور کنند.

در این دیدار روزبه چشمی مدافع سابق استقلال، 90 دقیقه در ترکیب ام الصلال حضور داشت. پژمان منتظری نیز از ابتدا در ترکیب الخریطیات بود و تیمش پس از هفته ها ناکامی طعم برد را چشید تا آنها 9 امتیازی شده و به بقا در لیگ امیدوار شوند.

ام الصلال نیز 15 امتیازی باقی ماند و در صورت پیروزی الخور در دیدار فردایش، آنها به رده یازدهم سقوط می کنند. در لیگ ستارگان تیم دوازدهم به دسته پایین تر سقوط می کند و تیم یازدهم نیز به دیدار پلی آف بقا یا سقوط با تیم دوم لیگ دسته اول بازی می کند.

در دیگر دیدارهای امروز، الدحیل با 2 گل از سد السیلیه گذشت. علی کریمی نیمه اول را در ترکیب الدحیل حضور داشت و بین دو نیمه، جایش را به المعز علی دادو رامین رضاییان نیز در این دیدار از دقیقه 36 برای تیمش به میدان رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.