رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که یوونتوس به زودی با رونالدو جلسه ای برگزار خواهد کرد تا آینده او را به بحث بگذارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس نه تنها در تصمیم خود بر فروش رونالدو جدی است که حالا رقم انتقال او را نیز تعیین کرده است. رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که بانوی پیر برای جلوگیری از ضرر و زیان لازم است که رونالدو را حداقل به مبلغ 30 میلیون یورو به فروش برساند.

پس از حذف یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر پورتو، کریس رونالدو هدف انتقادات بسیاری در ایتالیا قرار گرفت. بنا بر گزارش‌های بسیاری که در ایتالیا منتشر شده است یووه در تصمیم خود بر فروش رونالدو که در تابستان سال 2022 به پایان قرارداد خود با بیانکونری می رسد، جدی است.

کوریه‌ره دلو اسپورت گزارش کرده که اگر یوونتوس بخواهد رونالدو را بفروشد باید حداقل 30 میلیون یورو در مقابل دریافت کند که ضرری عظیم نکرده باشد.

فابیو پاراتیچی، مدیر یوونتوس، پس از حذف یوونتوس برابر پورتو به خبرگزاری ها گفت که آینده رونالدو در حال حاضر اولویت باشگاه نیست.

او گفت: "هنوز یک سال دیگر از قرارداد رونالدو باقی مانده است. تمدید قرارداد کریستیانو در حال حاضر موضوع فوری در دستورکار باشگاه نیست و وقت برای صحبت درباره آن بسیار است."

کریستیانو با انتقالی 112 میلیون یورویی در سال 2018 رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد ولی بانوی پیر حتی نتوانست در این مدت به نیمه نهایی چمپیونزلیگ برسد. بیانکونری در اولین سال با شکست برابر آژاکس در یک چهارم نهایی حذف شد، سال گذشته از لیون در یک هشتم نهایی شکست خورد و امسال هم نوبت پورتو بود تا یووه را در یک هشتم نهایی از رقابت ها بیرون کند.

با شدت گرفتن شایعات جدایی رونالدو و یوونتوس، در اسپانیا نیز گزارش شده که خورخه مندس، ایجنت پرتغالی رونالدو، در حال مذاکره با رئال مادرید برای بررسی احتمال بازگشت CR7 به برنابئو در تابستان پیش رو است.

زیدان در واکنش به این موضوع گفت:" همه می دانیم که رونالدو در رئال چه جایگاهی دارد و چه کارهایی برای این باشگاه انجام داده است. همچنین می دانید که من و همه در رئال چقدر رونالدو را دوست داریم ولی باید توجه داشت که او اکنون بازیکن یوونتوس است و کارش در این باشگاه را هم خیلی خوب انجام داده است. معتقدم باید به این مسائل احترام گذاشت."

پاری سن ژرمن نیز از دیگر مشتریان احتمالی رونالدو است و PSG در صورتی که امباپه را از دست بدهد و نتواند مسی را به پارک دو پرنس ببرد، قطعا از رونالدو با آغوش باز استقبال خواهد کرد. مندس و الخلیفی، مالک PSG، روابط خوبی با یکدیگر دارند و مدام با هم در تماس هستند.

 رونالدو در این فصل در 32 بازی خود در تمام رقابت ها برای یوونتوس 27 گل به ثمر رسانده و از زمان پیوستن به بیانکونری تاکنون در 121 بازی 92 بار برای بانوی پیر گلزنی کرده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.