سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی به هواداران این تیم گفت که رؤیای کسب همه جا‌م‌های داخلی و اروپایی فصل جاری را از سر بیرون کنند

به گزارش فرتاک ورزشی،

پپ گواردیولا سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) شاگردانش برابر مونشن‌گلادباخ در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاری که از او درباره شانس سیتی برای کسب چهار جام (لیگ برتر، جام حذفی و جام اتحادیه انگلیس به همراه لیگ قهرمانان اروپا) پاسخی قاطع داد. پیش از گواردیولا، بازیکن تیم او الکساندر زینچنکو گفت که دلیلی نمی‌بیند که تیمش نتواند امسال فاتح چهارگانه شود، اما سرمربی اسپانیایی نظر دیگری داشت.

گواردیولا گفت: من از آقای زینچنکو مسن‌تر هستم و تجربه‌ام بیشتر است. به همین دلیل می‌گویم که با او موافق نیستم. زینچنکو بهتر است به فکر ارائه یک بازی خوب مقابل مونشن‌گلادباخ و صعود باشد. این تنها رویکردی است که ما داریم. پیش از این هرگز تیمی چهارگانه نبرده و فکر نمی‌کنم که این اتفاق رخ دهد.

سرمربی منچسترسیتی درباره حریف تیمش هم گفت: ما می‌خواهیم بازی را ببریم و به یک چهارم نهایی صعود کنیم. این تنها هدف من در حال حاضر است. می‌دانم که حریف سلاح‌هایی دارد که اگر ما از آن غافل شویم می‌تواند با استفاده از آنها ما را مجازات کند. من می‌خواهم که تیمم برنده این بازی باشد. درست است که ما بازی رفت را 2 بر صفر برده‌ایم، اما بازی برگشت یک بازی جدید است و من می‌دانم که حریف پتانسیل کسب پیروزی را دارد. در واقع آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و به  هر شکل که باشد سعی در جبران نتیجه خواهند داشت. پس حواس ما باید جمع باشد.

تیم فوتبال منچسترسیتی امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران در شهر بوداپست مجارستان به‌عنوان میزبان برابر مونشن‌گلادباخ به میدان خواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.