بایرن مونیخ به دنبال ثبت رکوردهایی تاریخی در لیگ قهرمانان خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از زمانی که هانسی فلیک هدایت بایرن مونیخ را برعهده گرفته، این تیم در هر شش بازی لیگ قهرمانان در خانه پیروز شه و به برتری کلی 18-3 دست یافته است. در مقابل لاتزیو در 15 بازی خارج از خانه خود در لیگ قهرمانان فقط یک پیروزی کسب کرده است و 9 بار مغلوب شده است. بایرن مونیخ در 18 بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان با کسب 17 پیروزی و یک تساوی، شکست ناپذیر است. اگر آنها در بازی برگشت امشب برابر لاتزیو نیز مغلوب نشوند، با رکورد 19 بازی در لیگ قهرمانان بدون شکست خود از مارچ 2001 تا آوریل 2002 برابر می شوند.

در تاریخ این رقابت ها فقط منچستر یونایتد با شکست ناپذیری در 25 بازی بین سال های 2007 تا 2009 و آژاکس با 19 بازی متوالی بدون باخت بین سال های 1994 تا 1996، عملکرد بهتری از این بایرن مونیخ داشته اند و بی تردید تیم هانسی فلیک به دنبال شکستن این رکوردها در مسابقات بعدی خواهد بود.

پس از پیروزی در بازی رفت خارج از خانه با سه گل اختلاف، هیچ تیمی در تاریخ لیگ قهرمانان از این رقابت ها حذف نشده است. بایرن مونیخ در پایتخت ایتالیا با نتیجه 1-4 به برتری دست یافت و تقریبا از همین حالا می توان صعود این تیم به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان را قطعی دانیت.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.