لیونل مسی در سال 2021 عملکرد فوق العاده ای در لباس بارسلونا داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روند فوق العاده بارسلونا رد هفته های اخیر ادامه داشته و این تیم شب گذشته موفق شد با نتیجه درخشان 1-6 در خانه سوسیداد به برتری رسیده و فاصله چهار امتیازی خود با صدر جدول لالیگا را حفظ کند. لیونل مسی ستاره تیمش در آنوئتا بود که با زدن دو گل و ارسال یک پاس گل نقش مهمی در کسب این سه امتیاز حساس ایفا کرد.

در ابتدا فصل و زمانیکه لیونل مسی در اوج قرار نداشت، بسیاری تصور می کردند دوران درخشان او در لالیگا به سر رسیده و حتی برخی معتقدند بودند به نفع بارسلونا است که این بازیکن را به فروش برساند. اما در سال 2021 و تقریبا از زمان جدایی جوزپ بارتومئو، آمار این ستاره آرژانتینی فوق العاده بوده است.

لیونل مسی در سال 2021 در لالیگا 12 بار در ترکیب تیمش قرار گرفته، 16 بار موفق به گلزنی شده و هفت پاس گل نیز ارسال کرده تا آمار گل های این فصل خود را به عدد 25 برساند. لیونل مسی در حال حاضر با 23 گل و چهار گل اختلاف با لوییس سوارز در صدر جدول گلزنان لالیگا نیز قرار داشته و در مسیر فتح یک پی چی چی دیگر قرار گرفته است. اما این تنها رکوردشکنی لیونل مسی در مسابقه دیشب نبود و او با قرار گرفتن در ترکیب بارسلونا، بالاتر از ژاوی و با 768 مسابقه تبدیل به باسابقه ترین بازیکن تاریخ این باشگاه نیز شد

در این 768 بازی، رکورد لیونل مسی کسب 537 پیروزی، 140 تساوی و تنها 91 شکست بوده است. ستاره 33 ساله بارسلونا 511 در لالیگا، 149 مسابقه در لیگ قهرمانان، 79 دیدار در کوپا دل ری، 20 مسابقه در سوپرجام اسپانیا، پنج بازی در جام باشگاه های جهان و چهار بازی در سوپرجام اروپا با لباس بارسلونا انجام داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.