حمله ناجوانمردانه به ستاره یونایتد

یک اتفاق تلخ برای چندمین بار در طول این فصل در لیگ برتر انگلیس رخ داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 شیاطین سرخ شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف لسترسیتی رفتند و در نهایت با نتیجه 3-1 از تیم برندان راجرز شکست خوردند؛ موضوعی باعث حذف تیم اوله گنار سولسشر و از دست رفتن یک جام دیگر برای آن ها شد.

فرد، هافبک برزیلی منچستریونایتد، بازیکنی بود که در مسابقه شب گذشته برابر لستر عملکرد ناامید کننده ای از خود ارائه داد و چندین اشتباه مهم و تاثیر گذار در جریان مسابقه مرتکب شد.

همین عملکرد ضعیف فرد باعث شد که هواداران منچستریونایتد یک بار دیگر اتفاقی شرم آور را رقم بزنند و با توهین های نژادپرستانه به این بازیکن حمله کنند. آنها پس از مسابقه با قرار دادن ایموجی میمون زیر پست های فرد دست به این اقدام ناراحت کننده زدند.

این اما اولین باری نبود که ستاره های منچستر یونایتد مورد هدف این حملات نژادپرستان قرار گرفته اند. پیش از این آنتونی مارسیال، اکسل توانزبه و مارکوس راشفورد نیز با این اقدام شرم آور روبرو شده بودند.

01584289

اکنون به نظر می رسد که با این اتفاقات رخ داده در ماه های اخیر فشار روی رسانه های اجتماعی و صاحبان آنها به اوج خود رسیده و در واقع این درخواست وجود دارد که مجازات سخت گیرانه ای در رابطه با این مسئله صورت بگیرد و حتی حساب کاربری افراد نژاد پرست غیر فعال گردد.

همچنین به طور قطع فرد آخرین بازیکنی نخواهد بود که مورد این حملات نژادپرستانه قرار گرفته و قطعاً در آینده نیز چنین اتفاقی رخ خواهد داد؛ مسئله ای که یک نگرانی بزرگ برای اتحادیه فوتبال انگلیس محسوب می شود و آنها به شدت به دنبال راهکاری برای مقابله با این اتفاق ناراحت کننده هستند.

01584290

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.