تا پایان اتمام قرارداد سرخیو راموس تنها 100 روز باقی مانده ولی هنوز مشخص نیست که رئال مادرید چه تصمیمی در خصوص کاپیتان خود خواهد گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 روزها در حال شمارش هستند و چیزی که رئالی‌ها را نگران می‌کند، تمدید قرارداد سرخیو راموس است. تنها 100 روز به پایان اتمام قرارداد کاپیتان مادرید باقی مانده و هنوز مشخص نیست تصمیم رئال برای آینده راموس چه خواهد بود.

سرخیو راموس از سال 2005 برای رئال توپ زده و اکنون به یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال بدل شده است. او در تیم مادریدی نقشی اساسی پیدا کرده و وقتی در میدان حضور دارد، رئال یک تیم دیگر است.

از مذاکره راموس و فلورنتینو پرز 3 ماه می‌گذرد ولی هنوز این 2 به راه حلی نرسیده اند. نزدیک شدن «دیوید آلابا» به سانتیاگو برنابنو نیز شایعات ترک راموس را شدیدتر می‌کند و باید دید سرانجام کاپیتان چه خواهد بود.

اخباری جدیدی منتشر نشده ولی به نظر می‌رسد راموس همچنان به دنبال تمدید 3 ساله است ولی رئال می‌خواهد با تمدید 2 ساله و کاهش  10 درصدی دستمزد به این قائله خاتمه دهد.  

راموس 34 ساله از پاریس نیز پیشنهاد 3 ساله با دستمزد 15 میلیون یورویی دریافت کرده ولی باید دید چه اتفاقاتی در این 100 روز رخ خواهد داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.