روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است تیمش باید در نیمه دوم دیدار مقابل ایرلند عملکرد بهتری ارائه می داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی ایتالیا با دو گل دومنیکو براردی و چیرو ایموبیله در نیمه اول مقابل ایرلند با برتری راهی رختکن شده و در نیمه دوم نیز موفق به حفظ همین نتیجه شد تا در اولین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی به پیروزی دست یاید. روبرتو مانچینی در پایان این مسابقه مدعی شد در ادامه اتفاقات نیمه دوم را در کنار بازیکنانش مرور خواهد کرد.

روبرتو مانچینی گفت: "بعد از پنج ماه بالاخره در میدان حاضر شدیم، در نیمه اول عالی بازی کردیم و باید گل های بیشتری وارد دروازه حریف می کردیم. اما ما باید عملکرد تیم در نیمه دوم را با خود بازیکنان مرور کنیم، زیرا باید نمایش بهتری نسبت به این نمایش داشته باشیم. البته در نیمه اول فوق العاده ظاهر شده و توپ را با سرعت در میدان به حرکت در می آوردیم و باید باز هم دروازه ایرلند شمالی را باز می کردیم.

چیرو ایموبیله و لوکاتلی واقعا خوب بازی کردند، ما می توانستیم در نیمه اول با اختلاف بیشتری پیروز شویم. البته می دانستیم که ایرلند شمالی یک تیم فیزیکی است که می تواند برای ما مشکل ساز شود. ما در نیمه مرتکب اشتباه زیادی شدیم. شاید ما در نیمه دوم تکضرب نبوده و توپ را به آهستگی حرکت می دادیم، اما این اتفاق پس از پنج ماه بازی نکردن کنار یکدیگر ممکن است رخ بدهد.

وقتی به خصوص ما تحت فشار قرار گرفته و حریف با نفرات زیادی دفاع کند، ارسال پاس های بلند ما افزایش می یابد. گلزنی برای هر مهاجمی امری مهم اساسی است. ما برای ایموبیله خوشحالیم

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.