محمد صلاح، ستاره لیورپول، در واکنش به شایعات جدایی از قرمزها گفت که آینده اش در این تیم از کنترل او خارج است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجم مصری لیورپول همچنان درباره وضعیت خود در جمع قرمزها حرفی به زبان نیاورد که او را متعهد به ماندن نشان دهد. محمد صلاح از دادن وعده درباره ماندن در لیورپول در آینده خودداری کرد و گفت که پیوستن به تیمی دیگر در آینده نزدیک و در همین تابستان پیش رو به او بستگی ندارد و کنترلش در دستان او نیست.

با وجودی که صلاح دراین فصل نیز در مقابل دروازه حریفان درخشان ظاهر شده، اما سخت ترین فصل خود را با لیورپول پشت سر می گذارد؛ قرمزها به رده هفتم لیگ برتر سقوط کرده اند و به نظر می رسد که جدایی نزدیک باشد.

صلاح همین سه هفته پیش و پس از اینکه در بازی برابر چلسی تعویض شد، به تصمیم یورگن کلوپ با عصبانیت واکنش نشان داد و روابط او با سرمربی آلمانی نیز تیره و تار گشته، هر چند ستاره مصری رابطه خود با کلوپ را رابطه ای حرفه ای توصیف کرده است.

محمد صلاح

صلاح در مصاحبه با مارکا و در آستانه بازی برابر رئال مادرید در چمپیونزلیگ به سوالاتی درباره آینده اش در آنفیلد پاسخ داد. او گفت: "ماندن یا رفتنم دست من نیست. خواهیم دید که چه پیش می آید اما ترجیح می دهم که الان در این باره صحبت نکنم. رابطه من با کلوپ رابطه ای طبیعی و عادی بین دو حرفه ای است. من اینطور توصیفش می کنم."

صلاح همچنین پیوستن به فوتبال اسپانیا را رد نکرد هر چند گفت که فکر نمی کند چنین اتفاقی به سرعت رخ دهد. او افزود: "من امیدوارم که بتوانم سال های خیلی زیادی بازی کنم. اسپانیه؟ چرا که نه؟ هیچکس نمی داند در اینده قرار است چه اتفاقی بیافتد. پس... بله شاید یک روزی در اسپانیا بازی کردم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.