بازی های درخشان پدری گونزالس باعث شده تا او به پیراهن تیم ملی اسپانیا هم برسد و پا جای پای ستاره هایی چون ژاوی و اینیستا بگذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پدری گونزالس هافبک جوان بارسلونا که تنها 18 سال سن دارد، نوید یک هافبک درخشان را در آینده می‌دهد و عملکرد او در بازی هایی که حضور داشته، بسیار خوب و قابل توجه بوده است.

پدری علاوه بر اینکه در بارسلونا مورد اعتماد رونالد کومان قرار دارد، به تیم ملی اسپانیا هم دعوت شده و لوئیز انریکه هم به او باور دارد. او یکی از خوب های اسپانیا در بازی برابر گرجستان بود.

نکته‌ای که در مورد پدری وجود دارد این است که او در 90 دقیقه بازی برای تیم ملی اسپانیا مقابل گرجستان آماری را خلق کرد که از سال 2014 تاکنون در تیم ملی اسپانیا بی سابقه بود. در واقع او یک رکورد را در خط هافبک اسپانیا به ثبت رساند.

01586122

رکورد به بازپس گیری توپ مربوط می شود که پدری 10 بار این کار را انجام داد. بازپس گیری توپ از حریف، مسئله‌ای است که برای یک هافبک به شدت مورد توجه است و از وظایف مهم اوست که پدری آن را بسیار خوب انجام می‌دهد.

خیلی ها پدری را با ژاوی و اینیستا مقایسه می‌کنند و معتقدند که او در آینده همچون این دو هافبک سابق بارسا خواهد شد. باید دید که آیا واقعا این گونه است یا شرایط به شکل دیگری رقم می‌خورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.