سجاد محمودی مدیرعامل ایرانی باشگاه فوتبال آلیانس جمهوری آذربایجان را بیشتر بشناسیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سجاد محمودی مدیرعامل ایرانی باشگاه فوتبال آلیانس جمهوری آذربایجان است که توانسته در فراتر از مرزهای کشور، مدیریت یک باشگاه خارجی را برعهده بگیرد، باشگاهی که رابطه خوبی به واسطه حضور ایشان با بازیکنان ایرانی دارد و سعی می کند در این زمینه چهره‌های مستعد را شناسایی و به کشور آذربایجان برده و در باشگاه آلیانس بکار بگیرد.

فرتاک ورزشی گفت وگویی را با این مدیر ایرانی باشگاه آلیانس آذربایجان انجام داده است که توجه خوانندگان را به آن جلب می کنیم.

لطفاخودتان را معرفی کنید:

باسلام  سجاد محمودی هستم متولد سال 1364 در شهرزیبای تبریز

فوتبال را ازکدام باشگاه شروع کرده اید:

 فوتبالم را از رده جوانان استقلال تهران زمان سرمربیگری آقای صمد مرفای شروع کرده‌ام ودر تیم بزرگسالان  اتکا تهران هم به مدت ده سال بازی کرده‌ام وهمچنین درسال ۱۳۸۲ کاپیتان تیم ملی جوانان زمان آقای مجیدجلالی بودم.

دقیقا پست جنابعالی درباشگاه فوتبال آلیانس جمهوری آذربایجان چیست؟

باتوجه به رفاقت دیرینی که  با مالک باشگاه آلیانس جناب آقای الوین باقراف داشتم  ایشان  بنده را بعنوان مدیر و قائم مقام باشگاه معرفی کرده‌اند.

هدف باشگاه فوتبال آلیانس جمهوری آذربایجان از تیم داری چیست؟

هدف مالک وتمامی افراد ازجمله سرمربی و بازیکنان تیم حضوردرجام باشگاه های اروپا است چون که همه امکانات دراختیارما می باشد و ان الله به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم.

آیابرنامه ای برای ایجاد تیم فوتبال بانوان دارید؟

بله اتفاقا مالک باشگاه و بنده تمایل زیادی داریم و باچند مربی و بازیکن مذاکراتی داشته‌ایم حتی   خانم زهرا پورباقریان آخونی بعنوان بدنساز به جمع مااضافه خواهند شد.

آیا برنامه ای برای کشف و پرورش استعدادها درداخل کشور عزیزمان ایران دارید؟

طبق جلساتی که درطول ایام تعطیل برگزار کرده‌ایم در آینده آکادمی باشگاه آلیانس را در چند شهر بزرگ به خصوص تبریز افتتاح خواهیم کرد

سجاد محمودی

درداخل  و خارج کشور باکدام باشگاه‌های فوتبال همکاری ورزشی دارید؟

در داخل ایران با تیم‌های محتشم و علم ادب تبریز وچند تیم لیگ یکی و درخارج کشور با تیمهای ازکشور ترکیه.هلند.قطر .همکاری ورزشی داریم.

حرف پایانی جنابعالی برای جوانان جویای نام چیست؟

حرف آخر این است که جوانان اول ازهمه احترام به پدر و مادر و بزرگترها را فراموش نکنند واگر هدفشان فوتبالیست شدن هست با تمام قدرت برای رسیدن به آرزوهایشان تلاش کنند .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.