ستاره سوئدی خط حمله تیم فوتبال میلان از تمدید قرارداد خود با این باشگاه ابراز خرسندی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زلاتان ابراهیموویچ پس از تمدید یک ساله قراردادش با میلان که او را تا بعد از سالروز 40 سالگی‌اش (تا پایان ماه ژوئن سال 2022)‌ در این تیم نگه خواهد داشت، به شبکه تلویزیونی باشگاه میلان گفت: بسیار خوشحالم. مدت‌ها منتظر چنین روزی بود و الان می‌دانم که می‌توانم یک سال دیگر هم در میلان بازی کنم که این برای من واقعاً اتفاق مهمی است. همیشه گفته‌ام که میلان برای من مانند یک خانه است. به همین خاطر خوشحالم که می‌توانم اینجا بمانم.

ایبرا افزود: احساسی که میلان در من ایجاد می‌کند را دوست دارم، همینطور تمام کسانی که اینجا کار می‌کنند، همکارانم، مربی‌ام و هوادارانی که نبودشان در استادیوم واقعاً احساس می‌شود. اینجا واقعاً خانه من است و اگر بتوانم تا پایان عمرم اینجا بمانم با کمال میل این کار را انجام خواهم داد.

ستاره سوئدی روسونری در پایان به تمجید از سرمربی خود استفانو پیولی پرداخت و گفت: کار کردن با پیولی واقعاً آسان است. او رویکرد و ذهنیت درستی دارد. او هر روز با همین میزان از انرژی و انگیزه به تمرینات می‌‌آید و با همین چیزها توانسته تیم را متحول کند. او همیشه دنبال راهی برای گرفتن بهترین بازی از ماست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.