باشگاه رئال مادرید همچنان در حال پرداخت پول خرید ادن هازارد از چلسی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تقریبا دو سال پیش ادن هازارد با مبلغ ابتدایی 130 میلیون پوند در ژوئن سال 2019 با رئال مادرید توافق کرده و راهی این تیم شد. ستاره خلاق و بلژیکی بر خلاف دوران حضور در چلسی هنوز عملکرد قابل قبولی در رئال مادریذ نداشته و اغلب اوقات به علت مصدومیت در ترکیب تیم جدیدش غایب بوده، اما کهکشانی ها هنوز در حال پرداخت پول برای خرید این بازیکن از چلسی هستند.

نشریه اتلتیک مدعی شد باشگاه چلسی 20 میلیون پوند اضافی پس از قهرمانی رئال مادرید در فصل گذشته لیگ و راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا از باشگاه اسپانیایی دریافت کرده بود. هازارد فصل گذشته فقط یک گل در لیگ به ثمر رساند و سه پاس گل داد و در واقع نقش چندانی در موفقیت های رئال مادرید نداشت، اما این باشگاه بر اساس توافق خود با چلسی باید این رقم را پرداخت می کرد.

همچنین اگر تیم زین الدین زیدان امسال فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود هم چلسی مبلغ قابل توجه دیگری را دریافت می کند. ادن هازارد 30 ساله از زمان انتقال خود به مادرید فقط 20 بار در ترکیب ابتدایی رئال در لالیگا قرار گرفته و تنها سه بار موفق به گلزنی شده است. رئال مادرید و چلسی امشب در لیگ قهرمانان و در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم می روند و هواداران رئال امیدوار به درخشش ادن هازارد در این دیدار هستند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.