ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از برنامه‌اش برای ماندن در این تیم خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده نیمار انجام و گفته می‌شد که او در پایان قرارداد فعلی‌اش در ماه ژوئن سال 2022 به بارسلونا برمی‌گردد، این ستاره برزیلی اعلام کرد که خیال جابجایی ندارد.

نیمار که سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، هنوز قراردادش را تمدید نکرده است که همین موضوع سبب نگرانی‌هایی در میان هواداران بابت از دست دادن این بازیکن شده بود. نیمار اما تأکید کرد که از وضعیتش در پایتخت فرانسه راضی است و به دنبال ترک پارک دو پرنس نیست.

نیمار به شبکه رادیویی مونت‌کارلو گفت: من و باشگاه در حال مذاکره هستیم. هیچ عجله و فشاری وجود ندارد. همه چیز تقریباً حل شده است. من هم آسوده خاطرم. احساس می‌کنم که اینجا در PSG واقعاً شاد و راضی هستم.

نیمار افزود: من فقط برای بازگشت هواداران لحظه شماری می‌کنم. خیلی دوست دارم دوباره آنها را در استادیوم‌مان ببینم. امیدوارم آنها با بازگشت‌شان ما بازیکنان را دوباره حمایت کنند و با تشویق‌های‌شان به ما انگیزه دهند.

گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال در 109 بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن 84 گل زده است و به این تیم برای کسب سه قهرمانی متوالی در لوشامپیونه کمک کرد. این تیم اما در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف نسبت به لیل صدرنشین در رده دوم قرار دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.