چشم بارسلونا به انگلیس است؛

در صورت حذف پاری سن ژرمن مقابل منچسترسیتی، نیمار به جدایی از این باشگاه مصمم تر خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نشریه اسپورت مدعی شد بخش عمده ای از آینده نیمار بستگی به اتفاقاتی دارد که در بازی امشب پاری سن ژرمن و منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا رخ خواهد داد. نماینده فرانسه برای حضور در فینال لیگ قهرمانان برای دومین فصل متوالی تلاش می کند، اما شکست 1-2 در پاریس برابر سیتی، کار این تیم را برای صعود به فینال دشوار کرده است. پدر نیمار توافقات برای تمدید قرارداد جدید فرزندش تا سال 2026 با باشگاه پاری سن ژرمن را انجام داده و حالا همه چیز معطوف به تصمیم ستاره برزیلی است.

اما با این حال نیمار در مورد آینده شک و تردید داشته و ممکن است تصمیم دیگری بگیرد. نیمار از علاقه بارسلونا به خود اطلاع داشته و به همین دلیل امضای قرارداد جدید را به تعویق انداخته است. نیمار به مدیران بارسلونا وقت داده تا قراردادی برایش تنظیم کنند و همین موضوع شایعات در مورد احتمال بازگشت او را افزایش داده است.

بررسی شرایط مالی باشگاه بارسلونا توسط خوان لاپورتا و البته فروش بازیکنان نقش مهمی در آینده نیمار خواهد داشت. عامل نهایی نیز فشار خود نیمار برای جدایی است. حالا مدیران پاری سن ژرمن باید تصمیم بگیرد که آیا این تابستان نیمار را بفروشند یا سال آینده به طور رایگان شاهد جدایی او باشند.

ناکامی در دیدار امشب مقابل منچسترسیتی باعث می شود نیمار تصمیم نهایی خود را گرفته و برای جدایی از پاری سن ژرمن تلاش بکند. اما در صورت صعود این تیم به فینال، آینده نیمار بعد از بازی فینال در استانبول رقم خواهد خورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.