به نظر می رسد سرخیو آگوئرو تصمیم خود را گرفته و فصل بعد در نوکمپ بازی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سرخیو آگوئرو در حال سپری کردن آخرین هفته های حضور خود در باشگاه منچسترسیتی است. مهاجم 33 ساله و آرژانتینی می خواهد سیتی را با کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان ترک کند و این جام یکی از اهداف مهم آگوئرو از زمان ورود به این باشگاه بوده است. اما در همین حین آگوئرو باید درباره آینده خود تصمیم گرفته و تیم فصل بعدش را تا چند هفته دیگر مشخص بکند.

اما امروز در برنامه تلویزیونی Onze در شبکه TV3 عنوان شد بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچسترسیتی در مورد آینده خود تردیدی نداشته و تحت هر شرایطی قصد دارد فصل بعد برای بارسلونا بازی بکند. حتی سرخیو آگوئرو با توجه به مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا حاضر به کاهش دستمزد خود در صورت انتقال به بارسلونا شده و با تمامی شرایطی مدیران جدید این باشگاه کنار آمده است.

به نظر می رسد مدیران بارسلونا قصد دارند با پیشنهادی دو ساله مقدمات حضور سرخیو آگوئرو در استادیوم نوکمپ را راهم بکنند. قرارداد این بازیکن با منچسترسیتی رو به اتمام است و نیازی نیست بارسلونا برای خرید سرخیو آگوئرو رقمی را به سیتیزن ها پرداخت بکند. این مهاجم 33 ساله رابطه بسیار صمیمی و دوستانه با لیونل مسی دارد و حضور او در ترکیب بارسلونا می تواند کاپیتان فعلی باشگاه را به ماندن در ترکیب بلوگرانا و تمدید قرارداد ترغیب بکند. در هفته های اخیر اخباری در مورد ابراز تمایل تیم هایی چون اینتر و چلسی نیز به جذب سرخیو آگوئرو منتشر شده بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.