جوزپ پدرول، کارشناس برنامه تلویزیونی الچرینگیتو، تاکید کرد که کیلیان امباپه فصل بعد در رئال مادرید بازی خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بسیاری معتقد هستند که رئال مادرید بعد از کریستیانو رونالدو از فقدان یک بازیکن تعیین کننده در ترکیب خود رنج می برد. آنها ادن هازارد را به خدمت گرفتند اما این بازیکن نیز نتوانسته در یکی دو فصل اخیر انتظارات را برآورده کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده است.

از طرفی نمایش ناامیدکننده ستاره بلژیکی در مسابقه شب گذشته برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا، یک بار دیگر زنگ خطر را برای کهکشانی‌ها به صدا درآورد تا آنها بیش از پیش به دنبال تقویت تیم خود در تابستان پیش رو باشند.

کاملا واضح است که کیلیان امباپه مهمترین هدف نقل و انتقالاتی لوس بلانکوس محسوب می شود و گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید قصد دارد در تابستان 2021 به شکل جدی تری برای جذب این بازیکن اقدام کند.

جوزپ پدرول، کارشناس برنامه تلویزیونی الچرینگیتو، که پیش از این تاکید کرده بود که کیلیان امباپه فصل آینده در رئال مادرید توپ خواهد زد، یک بار دیگر این مسئله را تکرار کرده است. او پس از شکست رئال مادرید مقابل چلسی گفت: " یک بار دیگر تکرار می‌کنم، تکرار می کنم و تکرار می کنم که کیلیان امباپه فصل بعد را در رئال مادرید توپ خواهد زد."

پدرول همچنین در مورد وضعیت ادن‌هازارد نیز گفت: "او دیگر یک بازیکن غیر قابل فروش محسوب نمی‌شود و اگر رئال مادرید در تابستان پیشنهاد مناسب برای او دریافت کند، هازارد را به فروش خواهد رساند."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.