سرمربی تیم فوتبال میلان به شاگردانش درباره دست‌کم گرفتن بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل و بیش از اندازه خوشبین شدن نسبت به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هشدار داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) تیمش مقابل تورینو در هفته سی‌و‌ششم سری  A ایتالیا به شاگردانش درباره خوابیدن در باد پیروزی 3 بر صفر یکشنبه شب برابر یوونتوس هشدار داد. میلان با پیروزی در تورین بالاتر از یوونتوس در رده سوم قرار گرفت و شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان افزایش داد. این تیم اما هنوز سه بازی دیگر به ترتیب برابر تیم‌های تورینو، کالیاری و آتالانتا دارد.

پیولی با اشاره به عواقب دست‌کم گرفتن این تیم‌ها از سوی بازیکنانش  گفت: تیم ما باید تعادل داشته باشد. همانطور که بعد از باخت‌مان به لاتزیو روحیه‌مان را از دست ندادیم، الان هم به خاطر پیروزی مقابل یوونتوس نباید حواس‌مان پرت شود. ما تمرکزمان را حفظ کرده‌ایم. این بازی برای ما بسیار مهم است. هنوز باید امتیاز بگیریم. درست است که مقابل حریفی تاریخ‌ساز پیروزی قاطعانه‌ای کسب کردیم اما باید بدانیم که هنوز هیچ کاری نکرده‌ایم. ما فقط زمانی می‌توانیم جشن بگیریم که به لیگ قهرمانان برسیم. الان فقط باید سعی کردیم که سهمیه بگیریم. من از زیادی سرخوش بودن تیم نگران نیستم اما نگرانم عدم توجه به جزئیات که همیشه تعیین کننده نتیجه بازی است، برای ما مشکلاتی را به وجود آورد. بازی فردا نسبت به بازی‌مان برابر یوونتوس متفاوت خواهد بود. حریف با سیستمی متفاوت بازی می‌کند، پس همه چیز به گزینه‌‌هایی که انتخاب می‌کنم بستگی خواهد داشت. تیم به خوبی ریکاوری کرده است و ما هم باید همان رویکرد قبل را داشته باشم.

پیولی در ادامه اعلام کرد که در این بازی و بازی بعدی میلان زلاتان ابراهیموویچ به دلیل مصدومیت در بازی برابر یوونتوس، حضور نخواهد داشت. او سپس به موضوع قرارداد جان لوئیجی دوناروما سنگربان روسونری هم اشاره داشت و گفت: او بازیکنی حرفه‌ای است و الان هم ذهنش درگیر بازی‌های تیم است. مانند سایر اعضای تیم، او در حال حاضر به بازی برابر تورینو بعد از آن مقابل کالیاری و در آخر مقابل آتالانتا فکر می‌کند. روز 24 می، درباره گزینه‌های بعدی همه بازیکنان‌مان صحبت خواهیم کرد. تا آن زمان هیچ کسی درباره آینده‌اش حرف نخواهد زد.

سرمربی روسونری در پایان به این سؤال که آیا چیزی درباره درخواست هواداران برای استعفای او شنیده است یا نه، گفت: نه در میلانلو (زمین تمرینی میلان) هرگز چیزی نشنیده‌ام. جو تیم مثبت است. میان بازیکنان همدلی وجود دارد. پس من هم با آرامش به کارم ادامه خواهم داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.