پس از انتشار خبرهایی مبنی بر بی‌میلی زین‌الدین زیدان برای ادامه دادن به فعالیت خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، از دیگر اسطوره این باشگاه به عنوان سرمربی احتمالی کهکشانی‌‌ها در فصل آینده نام برده می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در پی اعلام این خبر که زین‌الدین زیدان پس از بازی روز یکشنبه هفته گذشته رئال مادرید مقابل سویا به شاگردانش گفته که آخر فصل از آنها جدا می‌شود، گمانه‌زنی‌ها درباره جانشینان احتمالی او آغاز شده است.

زیدان هنوز یک سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد اما طبق اعلام چند رسانه اسپانیایی زبان او از نظر جسمی و روانی دیگر آنقدر خسته شده که حوصله و توان ادامه دادن به مربیگری را ندارد و می‌خواهد در پایان فصل از کهکشانی‌‌ها جدا شود و تصمیمش به قهرمان شدن یا نشدن رئال در لالیگا هم بستگی نخواهد داشت. این میان برخی منابع خبری هم مدعی شده‌اند که هدف زیدان از جدایی از رئال، پیوستن به تیمی دیگر نیست و او حداقل یک سال استراحت خواهد کرد. به این ترتیب رفتن او به تورین برای هدایت تیم یوونتوس در فصل آینده هم منتفی به نظر می‌رسد.

در این میان اما نشریه مارکا مدعی شده که با وجود مربیان کارکشته‌ای مانند یواخیم لو و ماسیمیلیانو آلگری و حتی کارلو آنچلوتی در فهرست گزینه‌های رئال مادرید برای جانشینی زیدان، این رائول گونزالس است که بیشتر از همه شانس هدایت این تیم را دارد.

نشریه مادریدی نوشته است که عملکرد رائول در تیم دوم باشگاه، رئال مادرید کاستیا آنقدر خوب بوده که بتواند اعتماد فلورنتینو پرس را برای سپردن سکان هدایت تیم اصلی باشگاه به او جلب کند اما نه فقط پرس بلکه دو تیم آلمانی شالکه (تیمی که پس از ترک رئال مادرید برای آن بازی کرد) و اینتراخت فرانکفورت هم خواهان استخدام رائول هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.