رئال مادرید در تابستان پیش رو با خداحافظی چهره‌های نام آشنایی رو به رو می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از مارکا، همه نگاه ها به رئال مادرید به دیدار ویارئال از استادیوم آلفردو دی استفانو است. این درست زمانی است که قهرمان فصل جاری لالیگا تعیین می‌شود. نتیجه در والدبباس هرچه باشد، طی هفته‌های آینده تصمیمات بیشتری باید در این باشگاه گرفته شود. برخی از آن‌ها مربوط به بزرگترین اسامی تیم هستند.

آینده بازیکنانی همچون سرخیو راموس، رافائل واران، مارسلو، ایسکو و لوکاس وازکز نامشخص است، در حالی که به نظر می‌رسد زین الدین زیدان قبلاً از بازیکنانش خداحافظی کرده است. چه رئال مادرید فصل آینده با زیدان باشد و چه بدون آن، چهره‌های روی نیمکت رئال مادرید می‌توانند تابستان امسال کمی تغییر کنند.

راموس

مهمترین خروج می‌تواند کاپیتان رئال مادرید باشد. راموس به پایان کار 16 ساله خود در رئال مادرید نزدیک شده است، قراردادش در پایان ماه ژوئن به پایان می‌رسد. این بازیکن 35 ساله ناامید است که قرارداد فعلی خود را برای دو سال تمدید کند، در حالی که فلورنتینو پرز فقط مایل است یک قرارداد یک ساله به او پیشنهاد کند.

بالاخره یک طرف باید تصمیمش را عوض کند وگرنه راموس در تابستان امسال رئال را ترک خواهد کرد. اینکه آیا او می‌خواهد شنبه مقابل ویارئال به میدان برود نیز بسیار مورد تردید است. او می‌تواند روز چهارشنبه روی زمین چمن تمرین کند اما زیدان عاقلانه خواهد بود که به همکاری قابل اعتماد خود با ناچو و ادر میلیتائو در خط دفاعی پایبند باشد.

واران

رابطه یک دهه‌ای واران و رئال مادرید می‌تواند در تابستان امسال به پایان برسد. او با فرا رسیدن سال 2022 قراردادش به پایان می‌رسد اما هنوز متعهد به امضا قرارداد جدیدی نشده است. لوس بلانکوس در صورتیکه پیشنهادی نزدیک به 60 تا 70 میلیون یورو دریافت کند امکان دارد که مدافع فرانسوی را به فروش برساند. رئال مادرید می‌داند که واران پیشنهاد بهتری از جاهای دیگر دارد و با جذب احتمالی دیوید آلابا در تابستان امسال، ممکن است عزیمت وی ​​را یک فاجعه کامل نبینند.

واسکز

لوکاس وازکز مانند هموطن خود هنوز موافقت نکرده که قرارداد خود را در رئال مادرید بیش از انقضا در تابستان امسال تمدید کند. او هم به خروج نزدیک شده است و هنوز قراردادی امضا نکرده؛ هرچند مشتری جدی برای او شاید در بازار وجود نداشته باشد ولی تنها در صورت برطرف شدن خواسته‌هایش به تمدید فکر می‌کند.

پایان زمان ایسکو و مارسلو

به نظر می‌رسد ایسکو و مارسلو، بازیکنانی که با رئال مادرید چهار قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کردند، دوران حضورشان در این تیم به پایان رسیده است. این زوج پس از استعفای زیدان از سمت سرمربیگری در سال 2018 از فرم ایده آل خارج شدند و علیرغم بازگشت سرمربی فرانسوی، آنها هنوز بهترین فرم خود را پیدا نکردند. هر دوی آنها یک سال دیگر قرارداد دارند، هرچند که تغییر دستمزد بالای آن‌ها دشوار است.

زیدان

هیچ رازی دیگر باقی نمانده که نشان بدهد زیدان فصل آینده سرمربی رئال مادرید نیست. پس از خداحافظی به عنوان بازیکن در سال 2006 و سرمربی در سال 2018، این سومین خداحافظی او با لوس بلانکوس خواهد بود. او به احتمال فراوان رئال را ترک خواهد کرد و دلیل او هم ایجاد تغییرات در تیم است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.