اکثر منابع معتبر خبر از ماندنی شدن رونالد کومان در بارسلونا بعد از جلسه با خوان لاپورتا داده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در تابستان گذشته بود که رونالد کومان بعد از کش و قوس های فراوان و پس از نتایج فوق‌العاده ای که با تیم ملی هلند کسب کرده بود، نهایتا تصمیم به جدایی گرفت و با بارسلونا برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم به توافق رسید.

رونالد کومان در زمان مدیریت جوزپ بارتومئو به عنوان سرمربی جدید بارسلونا انتخاب شد و از او به عنوان گزینه ای مناسب برای تغییر و تحولات مورد نظر باشگاه کاتالانی  یاد می‌شد اما سرمربی هلندی طی ماه‌های گذشته روزهای خوبی را در این تیم تجربه نکرده است.

بارسلونا در این فصل تنها توانست به قهرمانی رقابت های کوپا دل ری دست پیدا کند و در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا با ناکامی های جدیدی روبرو شد؛ موضوعی که باعث شد شایعاتی در رابطه با احتمال برکناری کومان توسط رئیس جدید بارسا یعنی خوان لاپورتا به گوش برسد.

در همین راستا مشخص شد که امروز رونالد کومان و لاپورتا جلسه ای با یکدیگر برگزار خواهند کرد که در آن در رابطه با آینده سرمربی هلندی در بارسا تصمیم‌گیری خواهد شد. اما دقایقی پیش این جلسه نهایتاً خاتمه یافت و گزارش ها حاکی از آن است که کومان با روی خوش این جلسه‌ها را ترک کرده و اکثر رسانه‌های معتبر از ادامه همکاری او با باشگاه کاتالانی خبر می دهند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.