گاتزتا دلو اسپورت خبر داد که مکس آلگری گزینه اول جانشینی زیدان در رئال، به یوونتوس باز خواهد گشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یوونتوس در این فصل نتوانست با سرمربی جوان خود یعنی آندره‌آ پیرلو نتایج خوبی کسب کند. اگرچه آنها نهایتاً سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردند و در کوپا ایتالیا نیز به قهرمانی رسیدند اما انتظارات از تیم پرستاره یووه بیش از اینها بود.

با توجه به اتفاقات رخ داده در فصلی که گذشت باید جدایی آندره آ پیرلو از یوونتوس را قطعی تلقی کرد و در این بین شایعات زیادی در رابطه با سرمربی بعدی بیانکونری به گوش می رسد.

در ابتدا گفته شد که در صورت جدایی زین الدین زیدان از رئال مادرید این سرمربی فرانسوی گزینه اصلی یوونتوس برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم خواهد بود. در این بین از احتمال حضور جنارو گتوزو  روی نیمکت یووه نیز صحبت شد اما او نیز اخیرا به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا انتخاب شد.

01605949

دیروز اتفاقاتی در فوتبال ایتالیا رخ داده که به نظر می رسد باعث شده ماسیمیلیانو آلگری بیش از هر زمان دیگری به بازگشت به تورین نزدیک تر شده باشد. در همین راستا جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار مطرح ایتالیایی نیز این مساله را تایید و اعلام کرده که آلگری حالا بیش از هر زمان دیگری به یوونتوس نزدیک شده است.

تیتر یک روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نیز به همین قضیه اختصاص دارد و ادعا شده است که آلگری در حال مذاکره با یوونتوس و نیز اینتر است.ساعتی پیش نیز همین منبع گزارش داد که آلگری در نهایت یوونتوس را انتخاب کرده تا به این ترتیب شانس رئال برای جذب او کاملا از بین برود.

01605952

زین الدین زیدان اکنون در باشگاه رئال حضور دارد و اعلام کرده است که دیگر به کار خود ادامه نخواهد داد. سران رئال در هفته های اخیر مذاکراتی جدی را با آلگری داشتند و گمان می رفت با جدایی زیدان، او جانشین مرد فرانسوی شود ولی گویا در نهایت انتخاب آلگری بازگشت به یوونتوس بوده است؛ تیمی که 5 سال خوب را در آن پشت سر گذاشت و با فضایش به خوبی آشناست.

با برکناری فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس، اکنون آلگری اختیار تام در باشگاه تورینی خواهد داشت و گفته می شود دستمزد او نیز بین 8 تا 9 میلیون یورو در سال خواهد بود.

01605951

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.