در انگلیس ادعا می کنند که کار انتقال ابرهیم کوناته به لیورپول تمام شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیورپول از چند هفته پیش با لایپزیش بر سر جذب ابراهیم کوناته مشغول مذاکره بود و امروز اعلام کرد که حاضر است رقم 36 میلیون پوندی فسخ قرارداد این مدافع جوان را پرداخت کند.

کوناته 22 ساله فصل گذشته 21 بار برای لایپزیش به میدان رفت( 8 بازی در بوندسلیگا) و در تیم زیر 21 ساله های فرانسه نیز سابقه بازی دارد.

به این ترتیب کوناته به جمه ویرژیل فن دایک، جو گومز و ژوئل ماتیپ دیگر مدافعان میانی قرمزها اضافه خواهد شد. فصل گذشته لیورپول هر سه مدافع خود را به دلیل مصدومیت برای ماه ها از دست داد و مجبور شد از جورن هندرسون و فابینیو در مقطعی به جای آنها استفاده کند.

در انتقالات زمستانی لیورپول بن دیویس را قطعی و اوزان کاباک را قرضی جذب کرد ولی اولی تبدیل به نیمکت نشین شد و دومی که در 13 بازی نیز به میدان رفت، ناامیدکننده ظاهر شد و به شالکه باز خواهد گشت.

ناتان فیلپیس اما به عنوان بازیکن تیم دوم باشگاه توانست بازی های به مراتب بهتری انجام دهد و احتمالا از فصل بعد او را در تیم اول باشگاه خواهیم دید. با اضافه شدن کوناته، رقابت در خط دفاعی قرمزها بیشتر از گذشته خواهد شد. پیش بینی می شود طی روز های آتی انتقال او رسما اعلام شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.