جدایی از تیم ترکیه‌ای رسمی شد؛

باشگاه ترابزون اسپور خبر پایان همکاری با ملی‌پوش ایرانی خود را رسما اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سید مجید حسینی پس از سه سال حضور در ترابزون اسپور ترکیه و روزهای پر فراز و نشیبی که همراه با این باشگاه تجربه کرد، در نهایت تصمیم به جدایی گرفت و به پایان کارش را با ترابزون رسید.

این مدافع ایرانی در سال اول حضورش در ترابزون اسپور شرایط خوبی داشت و ۲۵ بازی به‌عنوان یار ثابت یا جانشین انجام داد، اما در مجموع دو فصل اخیر تعداد بازی‌های او در سوپر لیگ ترکیه به ۳۴ مسابقه رسید که آمار خوبی برای او نبود؛ ضمن اینکه این بازیکن در فصل ۲۱-۲۰۲۰ بیشتر به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌رفت.

حسینی که ازجمله مدافعان جوان فوتبال ایران و تیم ملی به حساب می‌آید، بخاطر شرایط نه چندان خوبی که در ترابزون اسپور داشت، به پیشنهاد تمدید قراردادش دست رد زد که البته این اتفاق با ناراحتی مسؤولان تیم ترکیه‌ای نیز همراه بود.

01606333

این مدافع ایرانی در ۱۵ مسابقه پایانی فوتبال ترکیه فقط در ۴ مسابقه در ترکیب قرار گرفت و در ۱۱ دیدار دیگر نیز چهار حضور کوتاه مدت در زمین داشت و در یک مسابقه هم یک نیمه کامل به میدان رفت که این وضعیت برای بازیکن سابق استقلال راضی کننده نبود و دلیل اصلی را در جدایی او داشت.

باشگاه ترابزون اسپور ترکیه نیز دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای به اتمام قرارداد ۵ بازیکن خود ازجمله سید مجید حسینی اشاره کرد و ضمن تشکر از زحماتی که آنها برای این باشگاه کشیده‌اند، برای این بازیکنان در ادامه راهشان آرزوی موفقیت کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.